Programma & Uitslagen S.V.W. 1

DagTijdThuis UitUitslag
KLIK OP VOLGENDEOF VORIGE
ROB COLIJN MEMORIAL
19 aug12:30SVW 1-Herovina 11 - 0
13:15Schelluinen 1-GJS 1 0 - 2
14:00GJS 1-SVW 13 - 0
14:45Herovina 1-Schelluinen 11 - 0
15:30GJS 1-Herovina 12 - 0
16:15SVW 1-Schelluinen 10 - 3
Beker
2 sep17:00Unitas 1-SVW 13 - 0
9 sep14:30SVW 1-GJS 10 - 6
16 sep17:00SVW 1-SCO 11 - 3
23 sep14:30Wilhelmina'26 -Woudrichem3 - 0
23 sep14:30Nivo Sparta -Pelikaan1 - 1
23 sep14:30Tricht-Almkerk1 - 1
23 sep14:30Hardinxveld-SV Meerkerk2 - 3
23 sep14:30SVW-Papendrecht2 - 5
23 sep14:30Drechtstreek-Brederodes4 - 1
23 sep14:30Heukelum-Roda Boys/Bom.1 - 3
30 sep14:30Roda Boys/Bom.-Drechtstreek2 - 0
30 sep14:30Brederodes-Hardinxveld3 - 0
30 sep14:30Almkerk-Nivo Sparta2 - 0
30 sep14:30Woudrichem-SVW4 - 2
30 sep14:30Papendrecht-Tricht4 - 1
30 sep15:00Pelikaan-Wilhelmina'26 3 - 4
30 sep14:30SV Meerkerk-Heukelum1 - 4
7 okt14:30Wilhelmina'26 -Almkerk1 - 2
7 okt14:30Nivo Sparta-Papendrecht0 - 5
7 okt14:30Hardinxveld-Roda Boys/Bom. 1 - 2
7 okt14:30SVW-Tricht2 - 4
7 okt14:30Drechtstreek-Pelikaan4 - 1
7 okt14:30Heukelum-Woudrichem1 - 3
7 okt14:30Brederodes-SV Meerkerk6 - 1
14 okt14:30Tricht-Nivo Sparta1 - 4
14 okt14:30Roda Boys/Bom. -Brederodes4 - 2
14 okt14:30Almkerk-SVW2 - 0
14 okt14:30Woudrichem-Hardinxveld2 - 3
14 okt14:30Papendrecht-Wilhelmina'26 4 - 1
14 okt14:30SV MeerkerkDrechtstreek2 - 1
14 okt15:00Pelikaan-Heukelum1 - 4
21 okt14:30Wilhelmina'26 -Heukelum1 - 2
21 okt14:30Nivo Sparta-Drechtstreek2 - 2
21 okt14:30Tricht-Hardinxveld2 - 1
21 okt14:30Almkerk-Brederodes1 - 0
21 okt14:30Woudrichem-SV Meerkerk2 - 2
21 okt14:30Papendrecht-Roda Boys/Bom. 1 - 1
21 okt15:00Pelikaan-SVW4 - 1
28 okt14:30Wilhelmina'26 -Nivo Sparta0 - 1
28 okt14:30Hardinxveld-Papendrecht2 - 2
28 okt14:30SVW-Roda Boys/Bom. 0 - 4
28 okt14:30Drechtstreek-Woudrichem1 - 3
28 okt14:30Heukelum-Tricht3 - 1
28 okt14:30Brederodes-Pelikaan1 - 5
28 okt14:30SV Meerkerk-Almkerk0 - 1
4 nov14:30Nivo Sparta-SVW7 - 2
4 nov14:30Tricht-Wilhelmina'26 3 - 3
4 nov14:30Roda Boys/Bom.-SV Meerkerk6 - 0
4 nov14:30Almkerk-Heukelum4 - 0
4 nov14:30Woudrichem-Brederodes1 - 4
4 nov14:30Papenrecht-Drechtstreek0 - 2
4 nov15:00Pelikaan-Hardinxveld2 - 2
18 nov14:30Hardinxveld-Almkerk1 - 1
18 nov14:30SVW-Wilhelmina'26 2 - 5
18 nov14:30Drechtstreek-Tricht3 - 2
18 nov14:30Heukelum-Nivo Sparta0 - 4
18 nov14:30Roda Boys/Bom.-Woudrichem2 - 2
18 nov14:30Brederodes-Papendrecht3 - 2
18 nov14:30SV Meerkerk-Pelikaan0 - 3
25 nov14:30Wilhelmina'26 -Drechtstreek3 - 1
25 nov14:30Nivo Sparta-Hardinxveld9 - 0
25 nov14:30Tricht-Brederodes1 - 1
25 nov14:30SVW-Heukelum1 - 3
25 nov14:30Almkerk-Roda Boys/Bom.2 - 1
25 nov14:30Papendrecht-SV Meerkerk2 - 1
25 nov15:00Pelikaan-Woudrichem2 - 1
2 dec14:30Hardinxveld-Wilhelmina'26 1 - 4
2 dec14:30Drechtstreek-SVW0 - 0
2 dec14:30Heukelum-Papendrecht4 - 1
2 dec14:30Roda Boys/Bom.-Pelikaan1 - 2
2 dec14:30Brederodes-Nivo Sparta2 - 2
2 dec14:30Woudrichem-Almkerk1 - 1
2 dec14:30SV Meerkerk-Tricht1 - 1
9 dec14:30Wilhelmina'26 -Brederodes3 - 2
9 dec14:30Nivo Sparta-SV Meerkerk4 - 0
9 dec14:30Tricht-Roda Boys/Bom.0 - 3
9 dec14:30SVW-Hardinxveld3 - 3
9 dec14:30Heukelum-Drechtstreek2 - 1
9 dec14:30Almkerk-Pelikaan1 - 1
9 dec14:30Papendrecht-Woudrichem3 - 3
16 dec14:30Hardinxveld-Heukelum0 - 4
16 dec14:30Drechtstreek-Almkerk0 - 1
16 dec14:30Roda Boys/Bom.-Nivo Sparta1 - 2
16 dec14:30Brederodes-SVW5 - 0
16 dec14:30Woudrichem-Tricht5 - 2
16 dec15:00Pelikaan-Papendrecht2 - 0
16 dec14:30SV Meerkerk-Wilhelmina'26 0 - 1
27 jan14:30Wilhelmina'26 -Roda Boys/Bom.1 - 1
27 jan14:30Nivo Sparta-Woudrichem3 - 0
27 jan14:30Tricht-Pelikaan3 - 2
27 jan14:30Hardinxveld-Drechtstreek2 - 3
27 jan14:30SVW-SV Meerkerk0 - 3
27 jan14:30Heukelum-Brederodes1 - 0
27 jan14:30Papendrecht-Almkerk0 - 1
3 feb14:30Roda Boys/Bom.-Heukelum2 - 1
3 feb14:30Brederodes-Drechtstreek1 - 2
3 feb14:30Almkerk-Tricht2 - 1
3 feb14:30Woudrichem-Wilhelmina'26 2 - 3
3 feb14:30Papendrecht-SVW2 - 1
3 feb15:00Pelikaan-Nivo Sparta4 - 1
3 feb14:30SV Meerkerk-Hardinxveld1 - 1
24 feb14:30Wilhelmina'26 -Papendrecht1 - 2
24 feb14:30Nivo Sparta-Tricht9 - 0
24 feb14:30Hardinxveld-Woudrichem1 - 4
24 feb14:30SVW-Almkerk1 - 1
24 feb14:30Drechtstreek-SV Meerkerk0 - 0
24 feb14:30Heukelum-Pelikaan1 - 2
24 feb14:30Brederodes-Roda Boys/Bom.1 - 7
3 maa14:30Tricht-SVW3 - 1
3 maa14:30Roda Boys/Bom.-Hardinxveld2 - 0
3 maa14:30Almkerk-Wilhelmina'26 1 - 0
3 maa14:30Woudrichem-Heukelum2 - 0
3 maa14:30Papendrecht-Nivo Sparta3 - 2
3 maa15:00Pelikaan-Drechtstreek4 - 0
3 maa14:30SV Meerkerk-Brederodes1 - 1
10 maa14:30Wilhelmina'26 -Tricht2 - 3
10 maa14:30Hardinxveld-Pelikaan0 - 3
10 maa14:30SVW-Nivo Sparta2 - 2
10 maa14:30Drechtstreek-Papendrecht2 - 1
10 maa14:30Heukelum-Almkerk1 - 1
10 maa14:30Brederodes-Woudrichem1 - 4
10 maa14:30SV Meerkerk-Roda Boys/Bom.1 - 2
17 maa14:30Nivo Sparta -Wilhelmina'26 4 - 0
17 maa14:30Tricht-Heukelum0 - 3
17 maa14:30Roda Boys/Bom.-SVW4 - 1
17 maa14:30Almkerk-SV Meerkerk4 - 1
17 maa14:30Woudrichem-Drechtstreek4 - 2
17 maa14:30Papendrecht-Hardinxveld3 - 0
17 maa15:00Pelikaan-Brederodes5 - 3
24 maa14:30Hardinxveld-Tricht2 - 3
24 maa14:30SVW-Pelikaan1 - 2
24 maa14:30Drechtstreek-Nivo Sparta1 - 2
24 maa14:30Heukelum-Wilhelmina'26 0 - 1
24 maa14:30Roda Boys/Bom.-Papendrecht2 - 3
24 maa14:30Brederodes-Almkerk2 - 2
24 maa14:30SV Meerkerk-Woudrichem0 - 3
31 maa14:30Wilhelmina'26 -SVW3 - 0
31 maa14:30Nivo Sparta-Heukelum2 - 0
31 maa14:30Tricht-Drechtstreek1 - 1
31 maa14:30Almkerk-Hardinxveld1 - 0
31 maa14:30Woudrichem-Roda Boys/Bom.0 - 2
31 maa14:30Papendrecht-Brederodes0 - 1
31 maa15:00Pelikaan-SV Meerkerk3 - 0
7 apr14:30Wilhelmina'26 -Pelikaan0 - 0
7 apr14:30Nivo Sparta-Almkerk2 - 2
7 apr14:30Tricht-Papendrecht2 - 0
7 apr14:30Hardinxveld-Brederodes0 - 2
7 apr14:30SVW-Woudrichem3 - 3
7 apr14:30Drechtstreek-Roda Boys/Bom.0 - 4
7 apr14:30Heukelum-SV Meerkerk2 - 2
14 apr14:30Drechtstreek-Hardinxveld3 - 0
14 apr14:30Roda Boys/Bom.-Wilhelmina'26 2 - 1
14 apr14:30Brederodes-Heukelum3 - 3
14 apr14:30Almkerk-Papendrecht1 - 0
14 apr14:30Woudrichem-Nivo Sparta3 - 1
14 apr15:00Pelikaan-Tricht4 - 0
14 apr14:30SV Meerkerk-SVW0 - 1
21 apr14:30Wilhelmina'26 -Hardinxveld0 - 1
21 apr14:30Nivo Sparta-Brederodes2 - 3
21 apr14:30Tricht-SV Meerkerk3 - 0
21 apr14:30SVW-Drechtstreek1 - 2
21 apr14:30Almkerk-Woudrichem3 - 0
21 apr14:30Papendrecht-Heukelum4 - 4
21 apr15:00Pelikaan-Roda Boys/Bom.2 - 2
12 mei14:30Hardinxveld-Nivo Sparta1 - 3
12 mei14:30Drechtstreek-Wilhelmina'26 3 - 1
12 mei14:30Heukelum-SVW6 - 1
12 mei14:30Roda Boys/Bom.-Almkerk2 - 0
12 mei14:30BrederodesTricht5 - 2
12 mei14:30Woudrichem-Pelikaan0 - 1
12 mei14:30SV Meerkerk-Papendrecht1 - 2
19 mei14:30Wilhelmina'26 -SV Meerkerk3 - 0
19 mei14:30Nivo Sparta-Roda Boys/Bom.3 - 2
19 mei14:30Tricht-Woudrichem2 - 3
19 mei14:30SVW-Brederodes2 - 4
19 mei14:30Heukelum-Hardinxveld1 - 2
19 mei14:30Almkerk-Drechtstreek1 - 1
19 mei14:30Papendrecht-Pelikaan1 - 1
26 mei14:30Hardinxveld-SVW4 - 0
26 mei14:30Drechtstreek-Heukelum2 - 2
26 mei14:30Roda Boys/Bom.-Tricht5 - 2
26 mei14:30Brederodes-Wilhelmina'26 3 - 1
26 mei14:30Woudrichem-Papendrecht2 - 5
26 mei14:30Pelikaan-Almkerk0 - 3
26 mei14:30SV Meerkerk-Nivo Sparta1 - 4