Competitieindeling

 

INDELING  JEUGDTEAMS  S.V.W. 2018 najaar

Onder 17-1 (najaar) Onder 15-1 (najaar)
4e klasse 06 3e klasse 06
1 SVS’65 JO17-1 10:30 1 Ameide JO15-1 10:30
2 Arkel JO17-1 10:30 2 Asperen JO15-1 10:45
3 Dubbeldam JO17-4 12:30 3 GJS JO15-2 9:45
4 Herovina JO17-1 10:15 4 GRC-14 JO15-1 10:00
5 Heukelum JO17-1 10:30 5 Hardinxveld JO15-3 12:30
6 Leerdam Sp.’55 JO17-1 12:00 6 Kozakken Boys JO15-2 8:30
7 LRC JO17-3 10:00 7 Leerdam Sp.’55 JO15-1 10:00
8 OJC ROSMALEN JO17-9 13:00 8 Peursum JO15-1 10:30
9 SVW JO17-1 12:00 9 SJO/BZC’14 JO15-1 11:00
10 Unitas JO17-2 14:30 10 Sliedrecht JO15-2 10:30
11 Woudrichem JO17-1 11:30 11 Streefkerk JO15-1 9:45
12 SVW JO15-1 12:00
Onder 15-2 (najaar) Onder 13-1 (najaar)
5e klasse 09 5e klasse 10
1 GJS JO15-3 9:45 1 ASH JO13-1 10:30
2 Herovina JO15-1 9:00 2 GJS JO13-3 8:30
3 VVAC JO15-2 9:45 3 GRC-14 JO13-2 9:00
4 Kozakken Boys JO15-3 10:00 4 Groot-Ammers JO13-2 8:30
5 ST Almkerk/Altena JO15-2 10:00 5 Herovina JO13-1 10:15
6 SVW JO15-2 10:00 6 Sliedrecht JO13-3 8:30
7 SteDoCo JO15-1 10:15 7 Sparta’30 JO13-2 9:00
8 SV Noordeloos JO15-1 10:30 8 SVS’65 JO13-1 9:00
9 Heukelum JO15-1 10:30 9 SVW JO13-1 10:00
10 SV Meerkerk JO15-1 12:00 10 Unitas JO13-3 12:30
11 HSSC’61 JO15-2 12:00 11 Vuren JO13-2G 9:00
12 Hardinxveld JO15-4 12:30 12 VVAC JO13-3 8:30
Onder 12-1 (najaar) Onder 12-2 (najaar)
1e klasse 3 4e klasse 07
1 Baardwijk JO12-1 11:00 1 Almkerk JO12-1G 8:45
2 De Alblas JO12-1 9:45 2 Altena JO12-1 8:45
3 DESK JO12-1 10:00 3 ASWH JO12-4 8:30
4 FC Engelen JO12-1 9:45 4 De Alblas JO12-4 9:45
5 Haarsteeg JO12-1 11:30 5 GJS JO12-3 11:00
6 OJC ROSMALEN JO12-2 9:00 6 Groot-Ammers JO12-1 8:30
7 RKDVC JO12-1 11:15 7 Hardinxveld JO12-1 9:00
8 SV BLC JO12-1 11:00 8 Nieuw Lekkerland JO12-1 9:30
9 SVW JO12-1 10:00 9 Sliedrecht JO12-4 8:30
10 Unitas JO12-1 12:30 10 SV Meerkerk JO12-1 8:45
11 Wilhelmina JO12-1 10:15 11 SVW JO12-2 8:30
12 Woudrichem JO12-1 10:30 12 Unitas JO12-4 11:00
Onder 11-1 (najaar) Onder 11-2 (najaar)
2e klasse 05 5e klasse 10
1 Almkerk JO11-1 8:45 1 Almkerk JO11-2 8:45
2 Drechtstreek JO11-2 8:30 2 De Alblas JO11-3 8:30
3 GJS JO11-2 8:30 3 De Zwerver JO11-3G 8:30
4 GRC-14 JO11-1 10:00 4 Groot-Ammers JO11-3 8:30
5 Groot-Ammers JO11-1 8:30 5 Hardinxveld JO11-5 9:00
6 Hardinxveld JO11-2 9:00 6 Kozakken Boys JO11-5 11:15
7 IFC JO11-2 8:45 7 Oranje Wit JO11-7 8:30
8 Schelluinen JO11-1 9:00 8 RFC JO11-2 8:45
9 SteDoCo JO11-1 8:30 9 SV Noordeloos JO11-1 9:00
10 SVW JO11-1 8:30 10 SVW JO11-2 10:00
11 Unitas JO11-2 9:45 11 VVAC JO11-4 8:30
12 VVAC JO11-5 10:00
Onder 10-1 (najaar) Onder 10-2 (najaar)
3e klasse 06 4e klasse 10
1 Achilles Veen JO10-1 9:00 1 Ameide JO10-3 9:00
2 Ameide JO10-2 9:00 2 Be Ready JO10-1 10:00
3 Asperen JO10-1 10:15 3 Dussense Boys JO10-1 9:30
4 GDC JO10-2 9:00 4 GJS JO10-4 11:30
5 GJS JO10-3 11:30 5 Papendrecht JO10-2 8:30
6 Groot-Ammers JO10-3 9:45 6 Schelluinen JO10-1G 10:30
7 LRC JO10-3 8:30 7 SteDoCo JO10-1 10:00
8 SJO/BZC’14 JO10-2 9:00 8 SV Meerkerk JO10-1 8:45
9 Sleeuwijk JO10-2 9:45 9 SV Noordeloos JO10-1 9:00
10 Sparta’30 JO10-1 9:00 10 SVW JO10-2 10:00
11 SVW JO10-1 8:30 11 Woudrichem JO10-1 8:30
12 Unitas JO10-3 8:30
Onder 9-1 (najaar) Onder 9-2 (najaar)
3e klasse 08 5e klasse 09
1 Almkerk JO9-1 10:00 1 ASWH JO9-7 8:30
2 Drechtstreek JO9-2 8:30 2 Arkel JO9-1 9:15
3 GRC-14 JO9-1 9:00 3 De Zwerver JO9-1 8:30
4 Groot-Ammers JO9-1 8:30 4 Dussense Boys JO9-1 9:00
5 Kozakken Boys JO9-2 8:30 5 GJS JO9-4 9:00
6 Lekvogels JO9-1 9:00 6 Groote Lindt JO9-2 8:30
7 Peursum JO9-2 8:30 7 Kozakken Boys JO9-3 8:30
8 SteDoCo JO9-2G 8:30 8 Oranje Wit JO9-6 9:45
9 SV Meerkerk JO9-1 8:30 9 Streefkerk JO9-2 9:45
10 SVW JO9-1 8:30 10 SV Noordeloos JO9-1 9:00
11 VVAC JO9-2 8:30 11 SVW JO9-2 8:30
12 VVAC JO9-3 8:30
Onder 8-1 (najaar) Onder 7-1 (najaar)
4e klasse 10 1e klasse 15
1 Almkerk JO8-1G 9:00 1 Arkel JO7-1 9:15
2 Altena JO8-2 8:45 2 GJS JO7-3 9:45
3 Ameide JO8-3 10:00 3 Groot-Ammers JO7-1 8:30
4 Arkel JO8-1 9:15 4 Hardinxveld JO7-1 11:30
5 Be Ready JO8-1 9:30 5 Heukelum JO7-2 9:00
6 HHC’09 JO8-1 10:30 6 Peursum JO7-1G 8:30
7 NOAD’32 JO8-1 8:30 7 Sliedrecht JO7-1 12:30
8 RFC JO8-3 8:45 8 SteDoCo JO7-1G 10:00
9 Roda Boys/Bom. JO8-1 9:30 9 SV Meerkerk JO7-2 8:30
10 Sleeuwijk JO8-2G 8:30 10 SVW JO7-1 10:00
11 SVW JO8-1 8:30 11 Unitas JO7-2 9:45
12 Woudrichem JO8-2 9:15